İstinaf kararları için bilgi lütfen inceleyin teşekkurler

• İyi günler 3 yıla yakındır devam eden dosyamda bana karşı yapılan bi iftiranın kurbanı olmak üzereyim üzerime atılı cinsel istismar suçundan delil olmamasına rağmen sadece mağdur ifadelerine bakılarak bana suç üzerime bırakılmaya çalışıyolar benim yaşım 17 karşı taraf resmen benden ve ailemden haz almadığı için bize bu iftirayı atmış bize karşi bi oyun oynanıyo bana karşı bi hapis cezası istenmiş fakat en ufak bi delil yok(ayrıca) karşı tarafın beyanlarıyla ifadede belirtilen beyanlar ile annesinin söylemiş olduğu şeyler ile mağdurun söylediği şeylerin arasında çok büyük bir iftira olduğu çok bariz ortada fakat ben 3 yıldır psikolojik bir boşluğun içerisindeyim düşüncelerime hakim olamıyorum adalet gerçekten bumu söylenen yazılan çizilen adalet kavramı bunu benim yaşım 14 dü olay zamanı 25 yaşinda bi adama nasıl cinsel istismarda bulunabilirim benim hayallerimin katili kim bu durumda? Adaletin varlığı ile yokluğu arasındayım avukat abi 🙂 ben çok zorluk gördüm insanlara artık gram güvenemzken babam annem ailem en iyi avukatı tuttular fakat bu olay benim üzerime bırakılmaya çalışılmıştı şuan Dosya istinaf da avukat abi 5 yıla yakın bir ceza istemişler ama delilsiz bi şekilde? Karşı tarafın yalan beyanlarına bakılarak bunu söylemişler yani engelli raporu olduğu için benim burdaki sorum şu avukat abi :
    İSTİNAFTA VERİLECEK KARARLAR NELERDİR BÖYLE DAVALARDA RET Mİ OLUR YOKSA ONAYLAR LARMI BU TÜR DAVALAR NASIL İLERLER BEN BU OLAY YÜZÜNDEN UYUYAMIYORUM ABİ SADECE DUA EDIYORUM ALLAH'A SIĞINIYORUM
    ABİ BİDE BU KARŞI TARAFIN BU ŞEKİLDE BAŞKA BİR DAVASI DAHA VAR VE BU ŞEKİLDE ONUN HAKKINDA CEZA İSTEMİ VAR BU BENİM İSTİNAF KARARIMI NASIL ETKİLER ALLAH RIZASI İÇİN BANA Bİ DÖNÜŞ SAĞLA ABİ ÇOK ZOR DURUMDAYIM
    İYİ GÜNLER ABİ.

ABİ LÜTFEN DÖNÜŞ SAĞLA BANA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 🙂
    DİLERSEN DOSYANIN DETAYLI FOTORAFINI ATABİLİRİM ABİ BENİ SÜRÜKLÜYORLAR LÜTFEN BANA YARDIM ET ALLAH RIZASI İÇİN NE DÜŞÜNDÜĞÜMÜ BİLMİYORUM BEN YARDIMCI OLUN BANA LÜTFEN ABİ...
    01.01.2019