Subay eğitiminde ilişiğim kesildi

• Ben 2017 dış kaynak subay alımlarında asil olmayı hakkettim. Eğitimin bitmesine 4 hafta kala güvenlik soruşturması nedeniyle ilişiğim kesildi. Açtığımız mahkeme tarafından ilişiğimin kesilme nedeni 3 yıl anayoldan köye giderken şehrin çıkışında güvenlik güçleri tarafından durdurulup yürüyüşe gideceksin ihtimali ile ifadem alınmıştı. Yazılı olarak alınan ve başka hiç bir delil bulunmayan bu ifade yüzünden ilişiğim kesildi. Ankaradaki Mahkeme idareden belge istedi defalarca ama belge yok diye işlem yapmıyor. Söz konusu dosyam da olayın geçtiği yerdeki savcılıkta mevcut duruyor. Biz savcılıktan kovuşturmaya yer olmadığına dair( takipsizlik) yazı istedik vermedi. Mahkeme de ilerlemiyor alacağınız işler tıkandı. Ne yapmalıyım sizce ?kalın yazı

• @lamburcini-sevdası, içinde söyledi: Subay eğitiminde ilişiğim kesildi

Ben 2017 dış kaynak subay alımlarında asil olmayı hakkettim. Eğitimin bitmesine 4 hafta kala güvenlik soruşturması nedeniyle ilişiğim kesildi. Açtığımız mahkeme tarafından ilişiğimin kesilme nedeni 3 yıl önceki olay karşıma çıktı. Anayoldan köye giderken şehrin çıkışında güvenlik güçleri tarafından durdurulup yürüyüşe gideceksin ihtimali ile ifadem alınmıştı. Yazılı olarak alınan ve başka hiç bir delil bulunmayan bu ifade yüzünden ilişiğim kesildi. Ankaradaki Mahkeme idareden belge istedi defalarca ama belge yok diye işlem yapmıyor. Söz konusu dosyam da olayın geçtiği yerdeki savcılıkta mevcut duruyor. Biz savcılıktan kovuşturmaya yer olmadığına dair( takipsizlik) yazı istedik vermedi. Mahkeme de ilerlemiyor alacağınız işler tıkandı. Ne yapmalıyım sizce ?kalın yazı

@lamburcini-sevdası, içinde söyledi: Subay eğitiminde ilişiğim kesildi

Ben 2017 dış kaynak subay alımlarında asil olmayı hakkettim. Eğitimin bitmesine 4 hafta kala güvenlik soruşturması nedeniyle ilişiğim kesildi. Açtığımız mahkeme tarafından ilişiğimin kesilme nedeni 3 yıl anayoldan köye giderken şehrin çıkışında güvenlik güçleri tarafından durdurulup yürüyüşe gideceksin ihtimali ile ifadem alınmıştı. Yazılı olarak alınan ve başka hiç bir delil bulunmayan bu ifade yüzünden ilişiğim kesildi. Ankaradaki Mahkeme idareden belge istedi defalarca ama belge yok diye işlem yapmıyor. Söz konusu dosyam da olayın geçtiği yerdeki savcılıkta mevcut duruyor. Biz savcılıktan kovuşturmaya yer olmadığına dair( takipsizlik) yazı istedik vermedi. Mahkeme de ilerlemiyor alacağınız işler tıkandı. Ne yapmalıyım sizce ?kalın yazı