Adalet ve hukuk

• Slmlr,vereceginiz cevap benim icin cok onemli vereceginiz cevap icin tesekkurlerimi ederim.İs mahkemesine eski calismis oldugum sirkete karsi dava actim.dava aciliş tarihi 06.01.2017, bundan 2 ay once davanin uzamasindan dolayi cimer e sikayette bulundum.Benim yapmis oldugum sikayet son dava celsesinde durusma tutanagina gecmiş oldugunu durusma tutanaginda gordum.Şimdi soruyorum size benim bu şikayetimin davaya bakan hakime bizzat ulasmasi dava tutanaklarina girmesi normalmidir?Adalet bunu mu gerektirir yoksa benmi yanliş düşunuyorum?Bu hakim bu olaydan sonra ne kadar tarafsiz bir karar verebilir? ki, karar verildi mesai davam icin yuzde 40 hakkaniyet indirimi uyguladi,bilirkisi ise yüzde 30 hakkaniyet indirimi sunmustu bilirkisi raporunda.Ayrica ben bu yapmiş oldugum sikayet icin avukatimdan uyari aldim sonuc olarak avukatimida hakim tarafindan kötü bir izlenim biraktirmis oldugumun farkindayim.Dolayisiyla avukatim sikayeti keske yapmadan bana danissaydiniz dedi...Şimdi bu mu adalet bu mu hukuk bu mu devletin resmi sikayet sitesi cimer e yapmis oldugum sikayetin bana kaybettirdigi haklarim?Şunu ogrendim avukatlar bile bu sistemden korkmakta ama ben korkmuyorum,korkmayacamda bizzat bu olayi mektup ile devletin en basina iletecem inşallah.