Eşim beni tuzağa düşürdü

• Mrb bundan 6 ay önce eşimle yaşadığımız yerden eşimin memleketine taşındık tabi bu esnada gitmek benim fikrim değildi eşim kardeşini hastalığını bahane ederek. Herşeyi sattirip kendi memleketine gittik ilk ay hiç bir sıkıntı yoktu aradan 2 hafta geçti kayın valide bizde kalmaya başladı 1 ci günü eve aldığım köpekleri bahane ederek tartışmaya çalıştı ve ben umursamadim 2 ci günü tatsızlık olmasın diye pansiyonda kaldım ve diyet gün eve geldiğimde bunlarin uzaktan akrabası içeri girmekle bana saldırdı haliyle kendimi savunurken adamı yaraladim bir gece nezarette kaldım ertesi adliyeden serbest bırakıldım ve eşim o esnada yanıma geldi ve annesinle konuşup ortalığı toparliyacagini söyleyerek yanımdan ayrıldı 3 yaşında ki oğlumda yanımdaydı sözde gidip gelecek olan eşim 3 gün sonra geldi ve bana boşanma davası açmış sebebini sormaya gittiğimde terslediler ve ben uzaklaştım oradan benden sonra karakola gidip şikayet te bulunup evden uzaklaştırma kararı aldılar 3 ay uzaklaştırma aldıgim için eve gidemiyorum cocugumuda gostermiyorlar her çocuğu görmek istediğimde gözümü karakolda açıyorum 4 5 aydır çocuğu görmüyorum ve şimdi bu kadın bide benden nafaka alacak haliyle benim bu mağduriyetimi üzerinden nasil ata bilirim hani bu kadına beni kandırıp herşeyimi sattirip ortada birakipta giden ve cogumu bile göstermeyen insana nasıl bir dava açan bilirim bu durumlardan zararın en azından nasıl çıka bilirim yardımlarınız için çok teşekkür ederim