Israrlı takip

• Merhaba 18 yaşındayım 3 yıl önce bir polis tarafından rahatsız edilmeye başlandım. Sokakta gittiğim yerlere kadar takip edildim,beni okulumun önünde üniformasız bir şekilde arabasıyla beklediğini fark ettim daha sonrasında beni evime kadar bulmuştu ve çok uzun bir süre boyunca her gece evime kadar gelip beni rahatsız etti. Yaptığı her şeyi hiçbir iz bırakmadan yaptığı için elimde delil veya görgü tanığımda yoktu o yüzden şikayet edememiştim şimdi 3 yıl sonra tekrar aynı kişi tarafından rahatsız ediliyorum aynı şekilde geç saatlerde evime geliyor. Kişi hakkında hiçbir bilgim yok karşıma çıktığı zaman ve evimin önüne kadar geldiğinde korkudan kilitlenip kalıyorum fotoğrafını çekemiyorum, arabasının plakasını alamıyorum elimde bir delil veya görgü tanığı yok psikolojim mahvolmuş durumda bu durumdan bir an önce kurtulmak istiyorum ama elimde delil yok ve tam olarak ne yapacağımı hiç

• liste madde bilmiyorum karakola gidip şikayetçi mi olmalıyım yoksa adlı yardım talebinde bulunabilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.