Kamu görevinden çıkaeılma hagb kararı

• İyi günler
    Ohal döneminde khk ile kamu görevinden ihraç edildim.hakkımda fetö üyeliğinden dava açıldı ve dava sonucu hagb kararı verildi.araştırdığım kadarıyla hagb kararı memuriyetime engel değil bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim göreve dönüş için.diğer sorum ise hagb kararı 21.11.2018 tarihde verildi ve ben olumsuz sonuç çıkar diye itiraz etmedim ama hakkımda verilen cezaya razı değilim şuc işlediğim bi konu yok.kesinleşen bi kararda olmadığı için temyize de gidemiyorum bu konuda hukuksal olarak ne yapabilirim hagb kararına değilde hakkımda verilen 1 yıl 6 ay 22 günlük kararı nasıl itiraz edebilirim.

• Mrb, ben Ankarda yaşıyorum,
    2017 Ocak ta devlet memurluğundan ihraç oldum. (KHK)
    Yaklaşık 2 yıldır hakkımda adli kontrol uygulanmakta idi.
    2 gün önce Çarşamba günü ilk mahkemem oldu ve mahkemem bitti.
    HAGB oldu, imzam kaldırıldı, itiraz hakkım olduğu mahk. Başkanı tarafından yüzüme okundu ve bitti...
    Sizi sosyal medyadan buldum ve takip ediyorum...
    Öncelikle HAGB ile ilgili yazı makale, örnek kararları okudum, çok bilgilendim, ve faydalandım çook teşekkür...
    Danıştay ın geçmiş yıllarda kararları mevcut ama bu dönemde KHK denen birşey varya işte onuda düşünürsek,
    Benim işe dönme sürecim hakkında bir hukuki değerlendirme yapabilir misiniz...? Teşekkürler....