Sayın avukat

• Merhaba avukat bey çok utanarak anlatıyorum ben gündelik gittiğim evde hırsızlık yaptım ve gizli kameraya yakalandım kadın polisi çağırdı ve karakolda 1 gün nezaretinde kaldıktan aonra savcılığa çıkarıldım orada serbest denetim verildi ama aldıklarımın hepsini olay günü polislere teslim ettim ve harcadığım 2500tl yide hesabına yatırdım çok çok pişmanım ama bayan(ev sahibi)35 bin tl den bahsedince şookk oldum Allah şahidim olsun ki namusum ve şerefim üzerine yemin ederim ki o paradan ne haberim var ne de aldım resmen iftira şimdi bana dava açtı beni hapislerde çürüteceğini söylüyor sürekli tehdit ve hakaret dolu mesajlar yazıyor lütfen bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim hiç sicil kaydım yok ilk defa böyle yapıyorum çok pişmanım 4 tane çocuğum var iki küçük biri 4 ve 1 yaşında lütfen yardımcı olun Allah rızası için gerçekten hapis cezası alırmıyım gerçekten bahsettiği parayı almadım yalan söylüyor ne olur bu durumdan barodan avukat istedim şimdiden cevabınız için teşekkür ederim

• Cevaaappp yokmuu