Iftira

• Merhaba ben bir otelde çalışıyordum.gorevim meydancı idi.otele yabancı turistler geliyor.kisaca anlatayım.bir akşam saat 7 buçuk gibi resepsiyon anons etti.odanin kapısını açamamış misafir.ben başka bir odanın kapısını açtıktan sonra söylenen odaya yöneldim.koridora geldiğim de bir bayan bekliyordu.seslendim odanın ona ait olup olmadığını teyit edince kapıyı açtım içeri girdi.ben başka ise bakmak için ordan ayrıldım.koridorun köşesine gelince bir beyle karşılaştım.acba bu odaya mi gircek diye koridor köşesinden baktım.adam aynı odaya girdi.ben de diğer işimi yapmak için ordan ayrıldım.daha sonra resepsiyona indim.bi kapı yardımı daha cıktı.o odaya gittim kapısını açtım.tekrar aşağıya indim.resepsiyonda biraz önce kapısını actigim bayan ile bay paralarının içinden bir miktar para çalındığını söylemiş.bunun üzerine polis çağrıldı.gerekli işlem yapıldı.ben de vardiyem oldugu için karakola gittik.burdaki ifadesinde bayan benim odadan çıkıp ona kapıyı sonra açtığımı söylemiş.bunun üzerine bende kendilerinden şikayetçi oldum.yaklasik 3 ay sonra ceza mahkemesi açılmış.ne yapmam lazım bu yaşıma kadar tertemiz olan sicilimi bir ıftira yüzünden kirletmek istemiyorum.lutfen beni bilgilendirir mısınız.saygilar.