Görevi kötüye kullanma

• Merhaba ben kurye şirketinde çalışıyordum 4 ay çalıştım 1 ay 5 günlük maaşımı yatırmadılar sebep zimmetime para geçirmişim 1 ayda 300 e yakın paket siparişini iptal göstermişim teslim etmişim parasınıda cebe atmışım 2 ci mahkeme oldu 3 üncü mahkeme olacak ve ben böyle bişi yapmadım ve bu olay tam maaşımı yatacağı gün ortaya çıktı başımızda bölge sorumlusu vardı bütün yetki ondaydı şirketten bize telefon verildi bi sistem var o sisteme paket geliyor o paketi alıp teslim ediyoruz teslime basıyoruz ve iptal olan paketleri restorana yada merkezimiz vardı arayarak bildiriyoruz ve iptal paketi restorana teslim ediyoruz 1 ay içinde 300 e yakın paket iptal edip 11 bin küsürlü bi para zimmetime geçirmişim şirketin iddiası mahkemede bilirkişi geldi sistemi anlattı ve güya bizim iptal etme yetkimiz varmış öyle dedi ekstradan bunu dedi benim anlattığım gibi anlattı ama bizim öyle bir yetkimiz yok tu ve ya merkezi atardık söylerdik iptal paket var diye yada restoran arardı ayrıyetten restorana iptal olan paketi teslim etmek zorundaydık yoksa paket iptal olarak üstümüzden düşmez Di ve hergün mesai bitiminde hesap yapardık merkezi aradık hesabımızı verirdik ordan bizi onaylarşardı ve arkasından onlar 2 3 gün arkadan yine yetkililerle kontrol edip hesap yaparlardı başımızda bölge sorumlusu vardı bizimgibi kuryelerin başı gibi bişi bizi denetliyordu yani ve benim 1 aylık + 5 günlük yöğmiyem 2 yıldır yatmadı ve bu bölge sorumlusu suçladı beni ilk bu olayıda o sürdü ortaya ve bi süre sonra zimmetine para geçirmekten kovulmuş ve şu anda mahkemelikmiş benim ne yapmam Lazım ve bu suç benim üstüme kalırmı beni bölge sorumlusu dediğim adam işe aldı ve o yolladı ayrıyetten daha önce karnıma kalem sapladı filan tartıştık yalvardı yakardı şikayetçi olmadım ve bu olay geldi başıma yapmadığım bişey için para VS ceza alma ihtimalim varmı benimle aynı zamanda çalışan 2 şait getirdim onlarda bizim iptal yetkimiz yoktu diye şahitlik yaptılar ne yapmam gerek sizce stres yapıyorum biyere işe girip çalışamıyorum bile