İşe iade davası mobbing davası acabilirmiyim ?

• Merhabalar öncelikle İşlerinizde kolaylıklar diliyorum. Ben turizm de özel bir şirkette insan kaynakları departmaninda Şef olarak 01.03.2018 tarihinden itibaren çalışmaktayım. İş yerinde yaklaşık 2 aydan bu yana sürekli müdürümüz tarafından aşağılama küçük görme başka müdürlerle olan diyologlarimi kısıtlamalar görevim olmayan görevleri yaptırmaya çalışmalar. Asılsız tutanaklar tutmalar gibi olaylar olmuştur. En son 19.06.2019 tarihinde tekrar icra etmis oldugum gorevime ve sahsima hakaretler etmiş. Sonrasında Genel Müdürümüz ile görüşmüş ve beni yıllık izine çıkarmaya karar vermişler. Bende genel müdürümüzle gidip konuştum olayın doğruluğu konusunda kendisinden onay aldım bana 27.06.2019 tarihine kadar izin yapmamı izin dönüşünde tekrar bu konu ile alakali konuşmamız gerektiğini sözlü olarak beyan etti. Bende izin kağıdı mı doldurmak suretiyle izine çıktım. Sonrasında 19.06.2019 tarihli Mod Hotel personel arama sayfasına insan kaynakları elemanı arayisimiz bulunmaktadır diye bir ilanlarını gördüm. Hiç kimseye bişey söylemedim. Sizden ricam bu konu hakkında bana yol göstermeniz yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar diliyorum.
    Saygilarimla