Denetimli Serbestlik Bozmanın Cezası ( Uyuşturucu )

• Merhabalar. Bundan 2 yıl kadar önce madde kullanımı ile ilgili denetimli serbestlik cezası almıştım fakat çalışma temposu ve diğer nedenlerden ötürü seminerlere katilmadım şuanda hakkımda tekrar kamu davası açılmış durumda ne yapabilirim ? Sonuçları ne olabilir ?

• Uyuşturucu madde bulundurma veya kullanma suçu nedeniyle denetimli serbestlik ihlalinde bulunan kişiler yeniden yargılanırlar.

Yargılama neticesinde hakkınızda;

• 2010yılında kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmaktan denetimli serbestlik hükmüne tabi oldum fakat işim gereği 3 ayda bir şehir değiştirmek zorundaydım bu nedenle karara uymam ne yazıkki mümkün olmadı fakat her gittiğim şehirde dilekçe vererek dosyamı bulunduğum şehire aldırmaya çalıştım ama ne yazıkki dosya o şehire gelene kadar ben başka şehire geçtim ssk kayıtlarımdan ve vermiş olduğum dilekçelerden karara uymak istediğim fakat çalışma mejburiyetimden dolayı uyamadığım açıktı fakat yerel mahkeme 10 ay hapsime karar verdi.yargıtayda cezamı onadı ben bu 10 ayın nekadarını yatarım veya bunun için yapılabilecek birşey varmıdır 1 çocuğum var eşim rahatsız sürekli tedavi gördüğü birden fazla rahatsızlığı bulunmakta yani benim bu cezayı yatmam onların perişan olması demektir yapılabilecek birşeyy varsa beni bilgilendirirseniz memnun ve minnettar olurum şimdiden tşk.ler ve iyi çalışmalar