Uyuşturucu madde bulundurmak/kabul etmek.

• Merhaba herkese iyi günler iyi forumlar 1 ay evvel öncesinde yunus polisi ekiplerinin çevirmesi sonucunda aracımdan 0.6 gram esrar maddesi çıktı dolayısı ile maddeyi içmek için temin ettiğimi kesinlikle satmak için almadığımı ve pişman olduğumu yazdım bunun doğrultusunda ne ceza alıcağımı merak ediyorum bir bilgi daha paylaşmak istiyorum aynı suçtan tam emin olmamakla beraber 2012-2013 senesindede yakalandım ve tedavisiz denetim serbestlik cezasına çarptırıldım denetim sürecimi sorunsuz şekilde bitirdim ve dosyam kapandı.O zamandan bu zamana kadar karakola hiç gitmedim hiç bir illegal yasa dışı işe bulaşmadım bunların doğrultusunda ne gibi cezalar ile karşıya karşıya olduğumu öğrenmek ve bilmek istiyorum. İlginiz için teşekkür ederim iyi günler.

• En az 5 yil yersin

• Efendim arkadaslar gezelim bira icelim dedi benim aracla gezelim dediler 4 arkadas gezerken biryerte bana dur deyip bi eve gitip geldi tekrar yola ciktik yolda gidergen narkotik polisleri bizi durdurdu aramada arka koldukta oturan benim sofor koldugunun altina 500gr bonzai cikti 3arkadasta haberimizin olmadigini soyedik gercekten ben bilmiyortum mahkemeye ciktik 1 arkadas gendinin oldugunu bizim haberimizin olmadigini soyledi bizde kabul etmedik Hakim bize imza dednetimli verdi adli kondrol verdi simdi bu olayda bana ne gibi veya bize ne gibi ceza cikar 1arkadas tutuklu bunun sonucu bizim icin ne cikabilir tsklr