KIDEM TAZMİNATIMI ALABİLİRMİYİM

• ÖNCELİKLE MERHABA BEN HAMZA AKSU BEN ÖZEL BİR SEKTÖRDE ÜCRETLİ ÇALIŞMAKTA OLAN İŞÇİYİM BEN İŞTEN AYRILDIGIMI İŞ VERENE BİLDİRDİM SÖZLÜ ONLARDA BANA 15 GÜN MÜDDET VER DEDİLER BİZE BEN ŞİMDİ KIDEM TAZMİNATIMI ALMAK İSTİYORUM BU MÜMKÜN MÜ ACABA ÖNE SÜRECİM KONU İŞ KANUNA GÖRE HAFTALIK 45 SAAT ÇALIŞMAK GEREKİYOR BEN 2 HAFTA GÜNDÜZ 2 HAFTA GECE ÇALIŞMAKTAYIM GÜNDÜZ ÇALIŞMA SAATİM SABAH 08.30 AKŞAM 18.30 1 SAAT YEMEK MOLASI CUMARTESİ GÜNÜ İSE SABAH 08.30 ÖGLEN 13.00 SAATLERİ ARASINDA CALIŞIYORUM GECE VARDİYASINDA İSE AKŞAM 18.30 SABAH 06.00 KADAR ÇALIŞIYORUM VE GECE VARDİYASINDA 5 GÜN ÇALISIYORUM CUMARTESİ PAZAR YOK GECE ÇALIŞMAMDA BU BİRİNCİ 2 Cİ KONUMDA MAASLARIMI DÜZENLİ ALMIYORUM BANKAYA YATTIGI HALDE NORMAL AYIN 5DE MAAS ÖDEMESİ AYIN 20 SİNDE AVANS ÖDEMİSİ ALMAM GEREKİYOR AYIN 5 DE ALACAGIM PARAMI 10 GÜN 15 GÜN UZATIYOR 20 SİNDE ALCAGIM PARAMIDA AYNI SEKİLDE 10 GÜN 15 GÜN UZATIYOR AYRI YETTEN DİGER BİR KONUM YAKLAŞIK 5 YILDIR BU ŞİRKETTE HER MAAS BODROSUNA İMZA ATIYORUM AMA İNTERNETTEN OKUDUGUM KADARIYLA 45 SAATİ AŞAN ÇALIŞMALARDA MESAİ OLARAK GEÇMEKLE BERABER %50 ÜZERİNDEN HESAPLANIYORMUS AMA VERDİGİ MESAYİ ÜCRETİ DAHADA ALTINDA BU KONULARA DAYANARAK MAHKEMEYE BASVURSAM KIDEM TAZMİNATIMI ALABİLİRMİYİM