Ceza

• Sayın avukat bey sizden bi konuda bilgi almak istiyorum 2015 yılında bir mahkemem oldu gerekçeli karar yazıldı 4,5 yıl kesinleşmiş hapis cezamız verildi dosyamızı temyize gönderdik ve dosyamızın akıbeti hala sonuçlandı sizce nasıl bir yol izlemeliyim sayın avukatım

• Beklemelisiniz.

• Mrb bende konuyla alakasız bişey sorabilirmiyim

• Sorabilirsiniz.

• Bende birşey sormak istiyorum

benim erkek arkadasım ceza aldı
    Şartlı tahliyesi 2026 yı gösteriyor 6 yıl
    2017 eylül ayından beride cezaevinde zaten açığa çıktı tekrar kapalıya geçti 3 kez açık ve kapalı yaptı ama şuAn kapalıda neden bi açık bi kapalı yapıyor nedenini öğrenmek istiyorum?
    Ve bu cezalarının adli para cezasına dönüştürebilir miyiz lütfen aydınlatın ?????

• Benim bi arkadaşım bu ocak ayında tutuklandı petrol hirsizligi suçundan ama bunun bi suçu yokmuş sadece telefon konusmasi varmış daha doğrusu bunun arkadaşları yakalaniyor bunuda teknik takipten evden aliyolar telefon konusmasi dışında bi delil yok iste iki buçuk ay tutuklu ama daha mahkemesi belli değil ceza alir mi

• @nehir-yağmur, içinde söyledi: Ceza

Benim bi arkadaşım bu ocak ayında tutuklandı petrol hirsizligi suçundan ama bunun bi suçu yokmuş sadece telefon konusmasi varmış daha doğrusu bunun arkadaşları yakalaniyor bunuda teknik takipten evden aliyolar telefon konusmasi dışında bi delil yok iste iki buçuk ay tutuklu ama daha mahkemesi belli değil ceza alir mi

Dosyayı görmeden bir şey diyemem mutlaka avukat ile çalışsın hele örgütlü suç ise bu tür suçlarda iddianame üstünde çok muhakeme yapılmıyor iyi incelenmesi gerekiyor.