Adeletsizlik

• Gece 2 sularında şehir dışı (trafiğin yol olmadığı köy yolunda) babama araba kullanmayı öğretirken jandarma ekibi belirli bir mesafe bizi takibe almış. Takip esnasında arkamızdan gelen jandarma ekibi bir kaçkez uzun-kısa sellektör yaptı. Bizde şahsi kişiye ait olduğunu ve bizi sollayacağını düşünürek yolumuza devam ettik.jandarma ekibi bizim bilerek durmadığınızı düşünerek. Aynı anda siren ve bir kaç kez ateş etti (silah). Babam acemi şöfor olfuğu için panik yaptı. Allah’dan yavaş gidiyorduk ki kaza yapmadık. Ben şofor koltuğunun sağında oturduğum için el frenini çektim ve araçı durdurdum. Araçtan indim rutin kontrol, kimlik bilgilerini soruşturup olay kapanacağını düşünürken jandarma komutanı “dur diyoruz niye durmuyorsun amına koyduğumun oğlu diyerek küfür etti. Üstelik babamın yanımda olmasına rağmen. Bende “ sen nasıl bana küfür edersin “ diye cevap verince , ekipler beni itejleye itejleye araç yerine boş bir araziye götürüp yere yatırdılar. 4 kişi üztüme çullanıp gözüme telefon flaş ışığını tutarak depik tokat darp ettiler. Aklıma o an babam geldi ve babamıda darp ettiklerini düşünerek babama seslendim. Babamı o an ekip arabasına kapalı halde “ biz tererüstmüyüz biz ne yaptık” diye bağıyordu. Beni itekleye itekleye zorla jandarma ekip arabasına bindirdiler. Babamı buraktılar. Beni önce hastaneye kontrole sonra karakola götürdüler. Karakoldada kendimi savunma amaçlı “ biz be yaptıkda bana böyşe davrandınız dedikten sonra karakolda da defalarca elim kelepçeli olduğu halde vurmaya başladılar. Sabah olunca avukatımı arayacağımı söyledim ve aradım. Avukat beni karakoldan aldı. Tekrar hastaneye giderek rapor aldım. Savcılığa şikayetçi oldum. Fakat savcılık bana dava açtı. Bütün itarazlarım red edildi. Suçlu duruma düşürdüler. Ne yapacağımı bilmiyorum. Piskolojim bozuldu. Bana yardım edin.