İftira

• Sayın Avukat;

2012 yılında çalışmakta olduğum otel benden işi bırakmayacağıma dair senet imzalatmak istedi. Bende senet vermemek için işi bırakıp başka bir otelde işe başladım. Daha sonra bu firma benim hakkımda haksız yere online satış sitelerinde değişiklik yaptığımı iddia ederek hakkımda şikayetçi oldular ve çalıştığım oteli arayarak benim bu suçu işlediğimi ve hakkımda delil topladıklarını iddia ettiler. Ancak mahkeme kullandığım bilgisayarları istediğinde bilgisayarları bozuk halde teslim ettiler. 8 sene sonucunda nihayet suçsuzluğum anlaşıldı ve beraat ettim. Ancak ilgili şahıslar tarafından kariyerim bitti. Bodrum ve Ege’de oteller beni arayarak benimle çalışmak isterlerken bu davadan sonra otellerde iş bulamadım. Çünkü insanlar Hakımda Bilgi almak için ilgili oteli aradıklarında herkese aynı yalanı söylediler. Bende kendi mesleğimi yapamadığım için vasıfsız eleman olarak önceki aldığım maaşın 4 e birine çalışmak zorunda kaldım. Netice olarak ben bu insanlara iftiradan dolayı tazminat davası açmak istiyorum mümkünmüdür.