Mustehcen icerik hk

• Merhaba degerli baran hocam. Sizi surekli takip eden biriyim simdi de isim dustu sizlere

Cinsel cinsel içerikli bir siteye girerken yanlışlıkla hamile kadin görüntüsüne tıkladım ve yanlışlıkla WhatsApp grubundaki aileme bu görüntuyu gonderdim. Mouse kablosuz mouse oldugundan dolayi alt taraftaki paylas butonu takildi ve ailemdeki gruba gitti.

18 yas alti goruntunun suc oldugu yaziyor ama boyle bir goruntuyude izlemek suc teskil eder mi acaba? Yetiskindi sonucta. Yas sanirim 40 civarindaydi. Gonderildi diye whatsap facebook gibi yerler hemen beni ihbar eder mi?

Yazarken bile utandim ama tamamiyle yanlis bir takilma sonucu olustu. Bu goruntuyu de izlemek suc mudur?

Bayagi arastirdim ama suc mu degil mi anlamadim.. eger sucsa;

Ozellikle merak ettigim 2.soru ise; 18 yas alti ve hayvan p.suc oldugu yazmakta fakat bu bahsettigim hamile kadin videosu cocuk p. Grububa mi giriyor yoksa; Şiddet İçeren, Hayvanlar, Ölü İnsan Bedeni veya Doğal Olmayan Yoldan Yapılan Cinsel Davranışlara İlişkin Müstehcenlik Suçu Grububa mi? Cunku ikisinin cezasi ayni degil hocam. Hangi grupta acaba? Aydinlatirsaniz memnun olurum duaci olurum. Tesekkurler