2 kez kavgaya tahrik edildim ve kontrolüm dışı kavga çıktı tek yumruk atmadım olay başıma kaldı

• Kadiköy moda sahilde kız arkadaşım ve onun 2 arkadaşıyla birlikte dolaşıyordum. Yanlarından geçtiğim tanımadığım ama sevgilim içlerinden 1 tanesiyle aynı dersanede fakat ben bunu bilmiyordum sonradan öğrendim yaklaşık 15 kişilik grubun yanından geçerken içlerinden 1 tane 1.45 boylarında bir çocuk bana "şu keretaya laf atında şunu bi dövelim" dedi. Gururuma yediremedim herkesin ortasında ve kız aradaşlarımın yanında yaptı . Aşırı sinirlendim ama sinirlerime hakim olup yoluma devam ettim. Dalga konusu oldum kızlar arasında. Bu konuyu unutmaya çalıştım günlerce uyuyamadım çok sinirlenmiştim üzerinden 2 hafta geçti olayın sevgilim bana dedi ki bişey söylücem ama kızmayacaksın bende söyle dedim bana kadiköyde ki cocuğun isminin muhammet olduğunu ve bana "adamsa dersanenin çıkışına gelsin" dediğini söyledi bende hışımla arkadaşlarımı arayıp "sağlam bi kaç kişi getir dayak yemek istemiyorum" dedim amacım kavga çıkarsa tek kalmamaktı kaç kişi olduklarını bilmiyordum adamsa gelsin dediğine göre hazırlıklıdır dedim 1.45 çocuğun bana adamsa gelsin dediğini sanıyordum arkadaşlarıma dedim ki ben 1.45 çocuğu dövücem arkadaşları girerse sizde girin sonra 1.80 boylarında muhammet çıktı karşıma geldi daha konuşmadık ve kavga için kıyafetlerini çıkarttı ve kavgaya meyilli hareket yaptığını gören arkadaşlarım dövüceğim çocuğun arkadaşı kavgaya meyillendiği için birden çocuğun üstüne çullandılar ve çocuğu çok ağır dövdüler yaklaşık 5-6 sn sürdü engel olmak isterdim ama herşey çok hızlı gelişti ben o cocuğu dövmek için gelmemiştim olay yerinden ayrıldım sonra bana adamsa gelsin diyenin bu olduğunu öğrendim kız arkadaşım muhammete niye arkadaşının bana laf attığını sormuş muhammette "adamsa gelsin çıkışa demiş" ben bunu 1.45 çocuğun dediğini sanıyordum bu yüzden aşırı sinirlenmiştim 1. sinde bişey yapmadım 2. lafı yediremedim ama olay çok farklı gelişti ve benimde yanlış anlamamla birlikte muhammetin damağı geriye kaydı dişleri kırıldı burnu kırıldı ama ben tek yumruk atmadım ve olmasınıda istemedim

muhammet ifadesinde "adamsa çıkışa gelsin" demediğini ve kadiköyde de ben darbuka çalıyordum sadece "darbuka çalarken utanıyorum hızlı yürüyün" dediğini söylemiş ve bu yüzden darp edildiğini söylemiş

muhammetin "adamsa çıkışa gelsin" lafını duyan farklı şahitlerde var ama muhammet bunu inkar ediyo

muhammet o gün cebinde satır olduğunu ve eğer ben tek gelsem satırı kullanıcağını itiraf etti whatsapp üzerinden

olaydan sonra muhammet "aynı şekilde beni de döverlerse arkadaşlarımdan şikayetci olmuyacaklarını söyledi" ve beni arkadaşlarım dövüp kayıt altına alıp muhammete attılar. Benim sevgilimi taciz etti dediğim için muhammeti dövdüklerini söylediler ve muhammette bana iftira attın arkadaşlarından şikayetci olmucam onların suçu yok ama senden davacıyım dedi ve bana defalarca kez anneme ,bana, sevgilime küfür etti ve beni polise şikayet etti tazminat davası açıp kazandığı parayla dolaşıcağını söylüyor
    16 yaşımdayım dayak yiyen çocuk 13 yaşında böyle bişey yaşanmasını istemezdim pişmanım bu iş nasıl biter veya bana bi öneriniz varmı ben o cocuğun dayak yemesini istemezdim ama olaylar çok hızlı ve kontrolüm dışında gerçekleşti