GÜRCİSTAN BATUM DA GASP.ALIKOYMA.TEHTİT

• İYİ GÜNLER BEN OSMAN KESİCİ HÜSEYİN ÇAKICI İSİMLİ ŞAHSIN OĞLUNA AİT GÜRCİSTAN'DA TURAN TRANS ŞİRKETİNE AİT ÇEKİCİ SZ241ZS /BA601L DORSE PLAKALARI OLAN TIR ARAÇLA YANIMDA DURAN HALICI İSİMLİ ŞAHIS VE HÜSEYİN ÇAKICI İLE BİRLİKTE GEBZE CHIPITA FABRİKASINDAN KURUVASAN YÜKLEYİP 24/12/2018 TARİHİNDE ERENKÖY GÜMRÜĞÜNDEN İŞLEMLER TAMAMLANDIKTAN SONRA ÜÇ KİŞİ OLARAK SARP KAPISINA DOĞRU YOLA ÇIKTIK HÜSEYİN ADAPAZARI'NDA ANKARA'YA DÖNMEK İÇİN ARAÇTAN İNDİ BİZ DURAN HALICI YÖNETİMİNDE SARP KAPISINDAN GÜRCİSTAN' BATUM KAPISINDAN GEÇERKEN ARAÇ İLE İKİ KİŞİ GEÇEMEYECEĞİNİ BENİM YAYA OLARAK GEÇMEM GEREKTİĞİNİ SOFÖR DURAN'NIN SÖZÜ İLE BEN YEŞİL PASAPORT İLE GEÇİŞ YAPTIM ARAÇ GELDİĞİNDE ARACIN SAĞ KAPISININ KAPANMADIĞI VE ARAÇTA BİR BAYAN GÖRDÜM BAYANI İNDİRMESİNİ SÖYLEDİM BAYANIN KARDEŞİNİN TAMİRCİ OLDUĞUNU KAPIYI TAMİR ETTİRECEĞİNİ İFADE ETTİ BEN GEREK YOK BAĞLAYIP GİDEBİLECEĞİMİZİ SÖYLEMEME RAĞMEN SÖZÜMÜ DİNLEMEDİ SMART MARKETE ÜÇÜMÜZ BİRLİKTE GİDİP ARAÇ SAHİBİNİN GÖNDERDİĞİ PARAYI ÇEKMEDE VE GÜRCÜ HATTINA KONTÜR YÜKLEMEYE YARDIM ETTİ SONRA BAYANIN SÖYLEDİĞİ ADRESE ( HOTEL NINI VE DİSKONUN)ARACI GÖTÜRDÜ BAYAN BU İŞLETMENİN SAHİBİ OLDUĞUNU KARDEŞİ GELENE KADAR SOĞUKTA BEKLEMEYİP İÇERİ GİRİP ÇAY İKRAM EDECEĞİNİ ISRAR ETTİ DİSKODA ISRARLA ÜÇER BARDAK ÇAY İÇİRDİ ORTAYA MEYVE ÇİKOLATA KURUYEMİŞ CİPS VE BAYANA MEYVE SUYUMU YOKSA KOKTEYLMİ BİLMEDİĞİM KADEH GELDİ BU ESNADA BEN TELEFONUMA ARAÇ SAHİBİNİN VERDİĞİ GÜRCÜ TELEFON HATTINI TELEFONA TAKMAKLA UĞRAŞIYORDUM BAYANIN ORTADAN KAYBOLMASI ÜZERİNE ŞOFÖR DURAN ARABAYA BAKMAK İÇİN ÇIKMAK İSTEDİĞİNDE ÖNÜNE ÜÇ KİŞİ GEÇİP HESABI ÖDEMEDEN ÇIKAMIYACAĞINI SÖYLEMİŞLER 1565 LARİ HESAP GELDİ BİZ 6 BARDAK ÇAYDAN BAŞKA HİÇBİRŞEYE ELİMİZİ DEĞMEDİK VE PARAMIZIN OLMADIĞINI ÖDEYEMECEĞİMİZİN ÜZERİNE BENİ ÜÇ KİŞİ DAR BİR ODAYA SOKUP TEHTİTLE BAĞIRARAK BAŞTAN AŞAĞI AYAKKABIMIZIN ASTARINA KADAR ARMA YAPIP AYAKKABIDAKİ 100 DOLAR CEBİMDEKİ 130 LARİ 60 TL ALDILAR SONRA YANIMDAKİ ŞOFÖRÜ ARADILAR HİÇ PARA ÇIKMAYINCA BENİM İŞ BANKASI KREDİ KARTINI ALIP ÜÇ KİŞİ GG409TT PLAKALI KREM RENKLİ MERCEDES MARKA ARACA BİNDİRİP ATM DEN 800 LARİ ÇEKTİLER DAHA FAZLA VERMEYİNCE 50 LARİLİK ARAÇLARINA BENZİN ALDILAR .İÇERİ GERİ GÖTÜRDÜKLERİNDE ŞOFÖRE BU BAŞIMIZA GELENLER SENİN YÜZÜNDEN DEDİĞİMDE BEN 30 SENEDİR GELİP GİDİYORUM İLK DEFA BÖYLE OLUYOR DEDİ BEN İLK DEFA YURT DIŞINA ÇIKIŞ YAPIYORUM BENİMİ BULDUN SOYDURACAK DEDİM.
    BEN YİYECEK PARAMIZIN VE GERİ DÖNÜŞ MAZOT PARAMIZIN OLMADIĞINI ÇOK YALVARMAMA RAĞMEN 150 LARİ GERİ VERDİLER SAAT 001 CİVARINDA AYNI ARAÇLA ÖNDE FLAŞÖRLERİ YAKIP KENDİLERİNİ TAKİP ETMELERİNİ SERT BİR TANIMLA BİZİ TİFLİS YOLUNA ÇIKARDILAR ŞOFÖR SİGARA ALMAK İÇİN DURDUĞUNDA GERİ DÖNÜP YOLA DEVAM ETMEMİZİ AKSİ HALDE SONUCUN KÖTÜ OLACAĞINI ARALARINDAKİ TÜRKÇE KONUŞAN KİŞİ SÖYLEDİ BİZDE YILBAŞI TATİLİ GİRECEĞİNDEN GIDA MADDESİNİN 28/12/2018 TARİHİNDE TESLİM OLMASI GEREKTİĞİNDEN DÖNÜŞTE 4/01/2019 GÜNÜ BATUM TÜRK KONSOLUSLUĞUNDAN YARDIM İSTEDİK BİZİ 1 NOLU KARAKOLA GİTMEMİZİ KENDİ İMKANLARIMIZLA GİTTİK ŞİKAYETTE BULUNDUK SUÇLULARI BİLGİSAYARDAN RESİMLERİNİ TEŞHİS ETTİRDİLER KİŞİLERİ BULDULAR VE KOMSERİN ODASINDA GAYET LAOBALİ BİR ŞEKİLDE OTURAN ,KONUŞAN BAYANLA BİRLİKTE BİZE CEPHE ALIP TERSLENDİK BEN YEŞİL PASAPORTUM VAR BANA BÖYLE MUAMELE YAPAMAZSINIZ DEMEME RAĞMEN DİLİNİ ANLAMADIĞIM ŞEKİLDE BANA BAĞIRMAYA DEVAM ETTİLER KENDİLERİN BULDUĞU TERCÜMAN EŞLİĞİNDE İFADEMİZİ ALDILAR İFADENİN FOTOKOPİSİNİ İSTEDİM VERİLMEZ DİYE BANA BAĞIRDI VE BİZE SONUÇ BELLİ OLANA KADAR ÇIKIŞ YASAĞI KONULDUĞUNU SÖYLEDİLER BUNUN ÜZERİNE PARAMIN OLMADIĞINDAN GEÇİMİMİ İDAME ETTİREMEYECEĞİMDEN ŞİKAYETİMDEN VAZ GEÇMEK İSTİYORUM DEDİĞİMDE YİNE BAĞIRMALARINA MARUZ KALDIM SMART MARKETİN YANINDAKİ KLÜPTE POHOÇA VE ÇAYIN BEDAVA OLMASINDAN FAYDALANIP 8/01/2019 GÜNÜNÜ AKŞAMINA KADAR BURADAN YAŞANTIMI 24 SAATE BİR YEMEK ŞARTIYLA( ÇÜNKÜ SAAT 17 DEN SONRA POHOÇALAR GELİYOR İDİ) KONSOLOSLUĞUN ARACILIĞI İLE ÇIKIŞ YASAĞININ KALKMASI SONUNDA TIR İLE ÇIKIŞ YAPMAK İÇİN KAPIYA GELDİĞİMİZDE YANIMDAKİ ŞOFÖR DURAN PASAPORTUNU BATUM 'DA BORCUNA KARŞILIK ELİNDEN ALDIKLARINI BENİM KENDİSİNİ HOPA'DA BEKLEMEMİ SÖYLEYEREK ARABADAN ATLAYARAK GERİ DÖNDÜ BEN ARAÇ SAHİBİNİ ARAYARAK DURUMU SÖYLEDİM ARAÇTA MAZOT BENDE DE PARA YOK DİYE BİLGİLENDİRDİM ARAÇ SAHİBİ BENDE DE PARA YOK DEMESİ ÜZERİNE ARAÇ SAHİBİ BİLGİSİ DOĞRULTUSUNDA ARACI HOPA DA Kİ BELEDİYEYE AİT TIR PARKINDAKİ GÖREVLİSİ İSMİNİN ŞÜKRÜ OLDUĞUNU SÖYLEYEN KİŞİ İLE FOTOĞRAFLARINI ÇEKEREK ARACI PARKA ÇEKMEK MECBURİYETİNDE KALDIM KENDİMDE LÜKS KARADENİZE AİT 15 30 ANKARA ARABASI İLE EVE DÖNDÜM ŞİMDİDE ARACIN SAHİBİ ARACI GÜMRÜKTEN SEN ÇIKARTTIĞIN İÇİN BÜTÜN MESULİYET SENİN ÖBÜR ŞOFÖRDE YEDEK ANAHTAR VAR ARACI ÇALIP PARÇALAYICILARA SATARSA BEN SENİ BİLİRİM DİYOR HEPSİNİN KAMERA KAYITLARI VE BELGELERİ MEVCUTTUR KAMERA KAYITLARININ ALINMASI İÇİN GÜRCÜ POLİSİNE İFADEM SIRASINDA SÖYLEDİM DİKKATE ALINMADI BENİ BU ŞEKİLDE MAĞDUR EDEN KİŞİ VE KİŞİLERDEN ŞİKAYETÇİYİM LÜTFEN ŞİKAYETİMİ DİKKATTE ALINMASI VE GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDİYORUM