Boşanmak İstemeyen

• Merhabalar. 2016 yılında şuan ki eşim ile bir evlilik yaptık. İlk zamanlar herşey gayet yolunda giderken daha sonra yapmış olduğum işlerim bozuldu. Düğün sürecindeki borçlar suregeldi. Eşimin düğünde takılan altınlarını satıp bir miktarını kapattık. Eşim adına iş yapabilmek için 15000 TL kadar bir kredi çektik. Bir dönem bu kredi ödemesi gerçekleşsede sonrasında ödeme zorluğu nedeniyle avukatlık olduk. Eşim hakkında icra dosyası açıldı. Ben işimi bırakmak zorunda kaldım. Bu arada bir oğlumuz oldu. Şuan 1,5 yaşında. Eşimle istişare ederek evden ayrıldım ve başka bir şehire iş yapabilmek için geldim. Bu konuda dediğim gibi eşim ile istişare ettik ve kendiside razı geldi. Yaklaşık 4 ay oldu. Yapmış olduğum 100 lerce iş başvurusundan maalesef dönüş alamadım. Şuan birikmiş 3 kira borcumuz ve bankadan dolayı avukata ödememiz var. Fakat eşim boşanmak istediğini söyledi. Ama ben boşanmak istemiyorum. Bu durumda ne yapabilirim. Eşime hakaret, kötü davranış, ailesine hakaret, alkol, kumar, zina vs bir hareket veya davranışım da bulunmaktadır. Bana bir akıl verirseniz memnun olurum. İyi çalışmalar dilerim.