Acilll bir durum

• İyi günler avukat bey 17 yasındayım bu olay 15 yasındayken oldu. Bir adamla tanısmıstım oyun aracılığıyla forumlardan tanıtım muhabetti ilerdeikçe samimi olduk bana kargolarımı alma karsıkıgında oyunda ödüller vereceğini söyledi bende kabul ettim telefonla konusu 1. Kargosunh aldımve dediği adreslere yolladım başka ısımle aldım dediği isimle 2. Alsımdda böle oldu 3 alısımda polisler gelip beni aldılar herseyi i söyledim herseyi anlattım adresleri telefon numaralarını hepsini verdim benimde bilgilerimi aldılar sonra beni eve bıraktılar 1 yılsonra aradılar savcıya ifade verdim. Adam kredi kartı calıp bana onların internet ten alısverişyapıp bana ürünlerini aldırtıyormus ben bilmiyordum bilseydim yapmazdım ztn ondan 1 yıl sonra ya dün beni tekrardan savcılığa cagırıp sağlık köntolunde soru sordu doktor yani ben bu olayla ilgili ne yapabilirim saglık meslek lisesi li öğrencisiyim güzel bir kariyer yapmak istiyorum ama sabıka kaydı oluyormuş bana yardımcı olabilirmisiniz.....

Ve bu adamla görüştükten sonra benim telefonuma köntür ler gelmeye başladı hattımı değiştirdim ve tekrar gelmeye başladı benden sikayetci olmus lar ben ne yapabilirim bilmiyorum bana yardım edebilirmsiniz lütfen tesekkur ederim